Жінка, яка вирішила зберегти своє ім'я в таємниці, пояснила, що у неї було "одне правило", яке вона не хотіла б порушувати в день свого весілля.

Дивіться також Сама винна: наречений приготував коханій "сюрприз", через який вона подала до суду

Яке правило порушив її коханий

Вона сказала чоловікові, що не хоче, щоб він тикав їй в обличчя весільним тортом, коли прийде час його розрізати. Але замість того, щоб поважати її бажання, наречений вчинив ще гірше. Він схопив її за голову і ткнув обличчям у торт.

Бувши розумною людиною, яка добре мене знає, він цього не зробив. Замість цього він схопив мене за потилицю і засунув мою голову в нього. Це було заплановано, оскільки торт було знищено, а в нього була купа кексів як запасний варіант,
– розповіла вона.

Однак її рішення викликало хвилю обурення серед родичів. Вони засипали її дзвінками, критикуючи за передчасне розірвання союзу.

"Я стою на своєму. Річ у тім, що на свята всі родичі зібралися разом, щоб сказати мені, що я повинна дати йому другий шанс. Вони кажуть, що я занадто бурхливо реагую через свої проблеми. Вони також продовжують говорити мені, що я кохаю його – хоча зараз я цього зовсім не відчуваю", – додала вона.

Жінка таки знайшла підтримку

Натомість користувачі на форумі Reddit "Wedding Shaming" підтримали жінку та були приголомшені вчинком нареченого.

Це навіть не милий дотик тортом до носа, він врізав їй по голові й принизив її,
– написав один із користувачів форуму.

Весілля, які закінчилися фіаско