Річ у тім, що 64-річний наречений Массімо Сегре прямо під час репетиції весілля вирішив помститися своїй 47-річній коханій Крістіні Сейманді за зраду.

Дивіться також Гість, якого не кликали: на весіллі у США з'явився ведмідь і накинувся на десерти

З'ясувалося, що чоловік дізнався про зраду напередодні весілля. Він не захотів скасовувати святкування, ухваливши рішення провчити кохану просто під час церемонії. У розпал виголошення весільних клятв він змінив тон, оголосивши, що хоче дати Крістіні "свободу любити", і продемонстрував докази ймовірної зради з відомим адвокатом.

Я завжди думав, що любити когось означає бажати йому благополуччя. Навіть більше, ніж свого власного. І тому я даю Крістіні свободу любити, особливо відомого адвоката,
– сказав фінансист.

Крім того, Сегре запропонував Сейманді вирушити в медову подорож зі своїм адвокатом, а не з ним. На закінчення він просив вибачення перед присутніми, покинув вечірку і, як повідомляють журналісти, вирушив у подорож на Занзібар.

Такий "сюрприз" не сподобався Крістіні, і вона вирішила, що має намір подати до суду на банкіра. За її словами, над нею "сміється вся країна".


Наречений продемонстрував докази ймовірної зради з відомим адвокатом / Фото Italy 24

Раніше масажист з Нью-Йорка та відомий інфлюєнсер Еммануель Люстін одружився одразу з десятьма жінками. Чому він пішов на такий крок, чоловік не пояснив. Водночас у мережі бажають йому удачі.

Додамо, що в Індії одразу 27 чоловіків шукають свою наречену. Жінка, на ім'я Аврат вийшла за них заміж, а потім відібрала золото та гроші, провівши з ними деякий час.