Однак маленький секрет помітив один з членів родини нареченої. Це призвело до скандалу.

Дивіться також Несіть валер'янку: курйозні фото, які доводять, що ідеальних весіль не існує

Річ у тім, що перед весіллям в Індії рекомендується викликати перукаря для гоління та стрижки. Але коли чоловік відмовився, наречена запідозрила недобре і його викрили.

Розлючені родичі жінки оточили нареченого, що сидів на весільному майданчику, і змусили його зізнатися. Врешті він здався і перепросив за брехню. Поки шоковані рідні кидалися на нього, чоловік сидів, прикривши голову руками.


В Індії нареченого на весіллі зацькували / Фото India Postsen

На цьому брехня не завершилася

Втім, на цьому усе не закінчилося. Як виявилося, він ще й приховував те, що у минулому вже був одружений. Чи відбулося весілля після скандалу, невідомо.

Інші курйози на весіллях

  • Раніше ми писали, що в Індії чоловіки масово почали скаржитися на наречену-втікачку. Жінка, на ім'я Аврат вийшла за них заміж, а потім відібрала золото та гроші. За словами наречених разом з жінкою працює ціла банда, зокрема декілька сватів. Їхніми жертвами зазвичай ставали багатії або люди, які могли віддати значну суму як посаг.
  • А у Замбії, що в Африці, відбулося одночасно найдивніше та найсумніше весілля. Річ у тім, що на ньому не було нареченого, який запізнився на церемонію. Натомість його замінив брат.