Своєї історією жінка поділилася в анонімному листі виданню.

Дивіться також Могла померти: жінка зробила селфі за мить до катастрофи – шокуюче фото

Вона повідомила, що в їхньому шлюбі відбулися зміни, які вона називає "впертим небажанням говорити, коли він збирається брати участь у нашому житті". Одного ранку, коли чоловік був у душі, вона почула, як його телефон безперервно "дзвонить".

Жінка вирішила перевірити, чи немає чогось термінового, але натомість знайшла групове листування, в якому його товариші організовували "обговорення" минулої ночі. Її чоловік був відсутній до опівночі – імовірно, пив і вранці пішов прямо в душ, не поговоривши ні з дружиною, ні з дитиною. Але не це її здивувало.

Яким прізвиськом "нагородив" жінку її чоловік

В останньому повідомленні чоловіка мовилося:

Не думаю, що зможу прийти сьогодні ввечері. SWMBO скаже "ні".

Жінка була спантеличена: що означає "SWMBO"? Вона пішла з цим питанням до чоловіка і запитала.

Він не злився, що я подивилася в його телефон. Його абсолютно не зворушила необхідність пояснювати мені послання. "Це означає "Та, Кому Треба Підкорятися", – сказав він недбало. У мене було таке відчуття, ніби мене вдарили по обличчю,
– розповіла про свою ситуацію жінка.

Попри те, що пара була в шлюбі п'ять років і разом десять років, вони розлучилися. Жінка зізналася, що у цей момент вона зрозуміла, що їй доведеться розлучитися, оскільки чоловік її більше не цінує. Вона забрала дитину й наступного тижня пішла від чоловіка.

Інші випадки невдалого шлюбу

  • Наречена була настільки обурена та шокована діями коханого, що вирішила розлучитися з ним одразу ж після весілля. Вона пояснила, що у неї було "одне правило", яке вона не хотіла б порушувати в день свого весілля. І саме це правило він порушив.
  • Американка Сьюзен була змушена скасувати весілля, через "недостатньо щедрих гостей". Вона планувала весілля такого розмаху, щоб їй позаздрила б навіть родина Кардашьян. Але на таке розкішне святкування потрібно багато грошей. Тож, жінка запропонувала всім гостям скинутися на нього. Більшість людей відмовилися.