У своїх соцмережах жінка поскаржилася, що під час прогулянки її волосся почало ставати дибки. Також вона відчула "сильне поколювання на лобі".

Дивіться також В озері щось є: мисливці на Лох-Несське чудовисько приголомшили заявою

Пізніше вона опублікувала у фейсбуці фото дивного явища, відомого як "статичне волосся", і пояснила, що чує гуркіт грому на узбережжі Франції, розташованому приблизно за 25 кілометрів. Користувачі поспішили пояснити, наскільки близько вона могла бути до катастрофи.

Ви наражалися на ризик бути ураженою струмом, вірите ви в це чи ні, але ви були громовідводом, що стояв на пляжі й виступав над навколишнім ландшафтом,
– написав один із них.

Інший користувач уточнив, що під час позитивного удару блискавки накопичується електричний заряд.

"Заряд – це те, від чого волосся стає дибки. Ви можете не знати, що потрапили в біду, якщо здається, що гроза все ще далеко. Але цей електричний заряд – очевидна ознака того, що потрібно якомога швидше зайти до будинку", – повідомив він.

Ще одна людина додала, що їй "пощастило, що вона ще ходить і розмовляє".


Що відбулося з волоссям жінки / Фото Metro

Жінка відповіла, що справді почала трохи нервувати й попрямувала вище пляжем.

Що робити у подібних ситуаціях

Експерти радять людям, які опинилися в подібній ситуації, якнайшвидше зайти всередину, в ідеалі – знайти будинок, велику будівлю або суцільнометалевий автомобіль.

За даними Національної метеорологічної служби США, якщо поблизу немає такої споруди, людям слід "опуститися на коліна та нахилитися вперед, але не лягати навпочіпки на землю", оскільки волога земля може слугувати "хорошим провідником електрики".

Раніше ми писали, що чоловіка двічі за 5 хвилин вдарила блискавка. Імовірність того, що протягом життя в людину потрапить електричний заряд, становить приблизно 1 до 13 000. Шанс, що таке трапиться двічі, ще нижчий.