Під час інциденту він перебував біля свого будинку в місті Цзуньї, що у китайській провінції Гуйчжоу.

Дивіться також "Кара небесна!": російський Уссурійськ потужно затопило, вода прорвала дамбу, лунала сирена

Вражає, але блискавка вдарила чоловіка не один, а 2 рази! Попри це, він сам викликав собі швидку допомогу.

Що відчув чоловік

Лю Нань розповів, що побачив біле світло, після чого втратив свідомість і впав на землю. Він ледь встиг усвідомити подію, як знову побачив яскраве світло і знову втратив свідомість.

Коли чоловік дивом прокинувся вдруге, він побачив, що його дружина і діти лежать на землі, охоплені страхом. Він зрозумів, що в нього вдарила блискавка, і негайно викликав швидку допомогу. Чоловіка середніх років доправили в місцеву лікарню, де лікарі підтвердили, що в нього вдарила блискавка не один, а два рази.

У той момент я одразу ж знепритомнів, і минуло кілька миттєвостей, перш ніж я прийшов до тями. Потім знову з'явилося світло, і блискавка вдарила в той момент, коли я лежав на землі. Хоча я знав, що мене вдарило струмом, я не знав, що вся земля також була наелектризована,
– сказав Лю.

Удар блискавки зазвичай призводить до серйозних пошкоджень шкіри, і ситуація з Лю Нанем не була винятком. В результаті цього інциденту, він отримав опіки третього ступеня, з якими все ще бореться. Після місяця з часу дивовижного порятунку, опіки на шкірі китайця досі не зажили повністю. Однак стан здоров'я Лю Наня зараз стабільний, і він може розглядати себе щасливчиком, що вцілів у цій небезпечній ситуації.

Раніше жінка у США стала переможницею лотереї завдяки блискавці. Переможниця розповіла, що одного вечора вони разом зі своїм чоловіком подорожували на автомобілі, коли на них раптом обрушилася гроза. Неочікувано блискавка вдарила зовсім поруч. Після цього жінка вирішила залишитися в цілодобовому магазині, де і купила свій виграшний лотерейний білет.