Але на таке розкішне святкування потрібно багато грошей. Тож, жінка запропонувала всім гостям скинутися на нього.

Дивіться також "Не дає бути собою": дівчина посварилася з хлопцем, бо він змушує її "бути леді"

Розкішне весілля мало б коштувати 60 тисяч доларів і Сьюзен вирішила оплатити його коштом грошових подарунків від гостей. Загалом з кожного вона хотіла отримати по 1200 доларів.

Я конкретно просила грошові подарунки. Як ми могли провести наше весілля, про яке ми мріяли, без належного фінансування?,
– запитала вона.

Зазначимо, за таких умов орієнтовна кількість гостей складала б близько 40 осіб. Жінка вказала, що дуже вдячна своїй дружці — вона пообіцяла внести 5 тисяч доларів і допомогти з організацією. Також 3 тисячі доларів погодились додати родина нареченого.

Розіслала запрошення і була шокована, коли відгукнулись лише вісім осіб. Тоді вона спробувала зібрати гроші на порталі Go fund me. Але і тут її пориви не зрозуміли – пожертви склали всього лише 250 доларів.

Жінка розлютилася і скасувала весілля

Сьюзен побачила, що провести весілля на достойному рівні не зможе, тому написала гнівний допис у фейсбуці. Публічно вона пояснила своїм друзям, що причина – у недостатній щедрості гостей "Як важко було жертвувати друзям? Чи маю я для вас значення? Я вирізаю всіх вас, змій".

Натомість вона вирішила розважитись іншим чином – планує поїхати у мандрівку Південною Америкою.

Раніше ще одна наречена розлучилась відразу після весілля, тому що чоловік не виконав її єдине побажання: не бруднив її обличчя тортом під час церемонії.