Обурливою історією дівчина поділилася на сайті Reddit. Вона написала, що розчарувалася в партнері після того, як він почав ображати її через метеоризм.

Дивіться також Лізуть з усіх боків: культове "Древо життя" страждає від навали туристів

За словами дівчини, чотири місяці тому вони з бойфрендом вирішили жити разом. Відтоді він постійно звинувачує її в тому, що метеоризм – це неприродний процес.

Я маю тенденцію пукнути кілька разів уночі, і він стає дуже сварливим і звинувачує мене в тому, що я роблю це навмисно (а я ні). Він каже, що мені "не потрібно виштовхувати це". Я дуже втомилася від того, що він поводиться зі мною так, ніби те, що я роблю, неприродно,
– поскаржилася дівчина.

Крім того, хлопець каже, що його кохана має бути більше схожою на "леді".

Як на це відреагували користувачі мережі

Пост набрав понад 4300 коментарів. Багато користувачів висловили підтримку жінці. Один коментатор зазначив, що у чоловіка, який звинувачує свою кохану в тому, що вона "псує повітря", якесь архаїчне уявлення про те, які дії є жіночими, а які – ні.

Інший користувач форуму додав, що коли люди перебувають у тривалих стосунках, з ними відбувається багато біологічних процесів. Наприклад, вони хворіють, отримують травми, народжують дітей. І якщо чоловік не може прийняти такі дрібниці, як метеоризм, варто задуматися, чи сумісні партнери в довгостроковій перспективі.

Раніше ми писали, що наречена розлучилася з чоловіком на наступний день після весілля. Все через вчинок нареченого. Жінка пояснила, що у неї було "одне правило", яке вона не хотіла б порушувати в день свого весілля. Однак її коханий все зіпсував.