Як відомо, дерево розташоване в Олімпійському національному парку штату Вашингтон. Це – стародавня ситхінська ялина, яка стоїть біля берега Тихого океану на пляжі Калох у Форксі, що в штаті Вашингтон.

Дивіться також Попри жахливе минуле: блогер хоче перетворити покинуте місто-привид на курорт

А струмок, що пливе поруч з деревом до самого океану, поступово розмив ґрунт під його основою. Тепер це має вигляд двох скель, на яких тримається рослина. Цікаво, що коріння дерева звисає над головою, створюючи природний дах, що нагадує печеру.

На жаль, люди не тільки стоять у печері, а й лазять по ній. Саме це і стає великою проблемою. Туристи лізуть з усіх боків, висять і ходять по оголеному корінню, створюючи велике навантаження на дерево, яке ледве тримається в ґрунті.

На щастя для довкілля, "Дерево життя" є однією з багатьох ситхінських ялин, що ростуть у цьому районі. Найзначнішим наслідком падіння дерева буде лише те, що люди більше не зможуть насолоджуватися цим неймовірним видовищем, що надихає.


"Дерево життя" у США / Фото CNN

Раніше ми писали, що туристка залізла у відомий фонтан Треві, щоб набрати води. Туристи продовжують неналежно поводитися, відвідуючи історичні пам'ятки. Жінка не зрозуміла, що вона зробила не так, і намагалася довести свою правоту охоронцеві.