Однак під час роботи він виявив, що у колись жвавого міста є і темне минуле.

Дивіться також Вікенд у горах: топ-5 локацій поблизу Львова, які варто відвідати кожному

У місті регулярно відбувалися вбивства

У 1800-х роках містечко переживало справжній бум: шахтарі видобували із землі срібла на мільйони доларів. Заснований 1865 року як шахтарське поселення, Серро-Гордо згодом став найбільшим виробником цього дорогоцінного металу в Каліфорнії.

У період свого розквіту місто налічувало 4500 жителів, що становило майже дві третини населення Лос-Анджелеса того часу. Але зараз це занедбане місто сумно відоме своїм темним минулим, у якому відбувалися смертельні нещасні випадки та щотижневі вбивства.

В якому стані місто зараз

Зараз у місті-привиді збереглося лише 20 будівель. Там мешкає лише один житель і це підприємець Брент Андервуд. Він розповів, що до того як Серро-Гордо став шахтарським містом, на його території проживало корінне населення, відоме як народ паютів. Американська армія насильно виселила корінних жителів з долини Оуенс.

Як Брент Андервуд живе у покинутому місті: дивіться відео

Але на цьому похмура історія поселення не закінчилася, і, оскільки тисячі шахтарів стікалися на роботу в місто, що процвітає. Незабаром воно стало джерелом беззаконної репутації Дикого Заходу. Серро-Гордо став сумно відомим своєю жорстокістю, а перестрілки та вбивства стали звичайним явищем.

Чоловік показав лише кілька газетних статей за 1873 рік, щоб дати уявлення про те, яким було місто: одна з них від 6 листопада свідчила:

Пістолети продовжують тріщати, і хороші люди падають перед ними, ніби ні закон, ні суспільство не цінують життя людини більше, ніж життя багатьох диких тварин.

Місто отримає шанс почати з чистого аркуша

Протягом останніх трьох років Брент працював над збереженням історії міста-примари та відкриттям у ньому місць для ночівлі. Але 2020 року підприємця, який придбав місто в п'ятницю 13-го числа, спіткала величезна невдача — згорів дотла історичний готель American Hotel. Попри пожежу, Брент має твердий намір відновити готель і наразі працює над його реконструкцією.