Відповідні кадри показав у соцмережах Андрекс Саліванов. Згодом він також показав, як штучний інтелект бачить Путіна, Лаврова та Медвєдєва на лаві підсудних у Гаазі.

Цікаво В Австралії продають ексклюзивний джин із Залужним: це допомагає Україні

Залужний "став" вікінгом

Автор звернув увагу на те, що останнім часом багато шуму й обговорень навколо "Барбі". "А я вирішив подивитись, а що, якби Залужний народився у часи вікінгів", – написав він. Й наголосив, що не заздрить ворогам цього воїна.

Залужний, якби був вікінгом / Зображення з фейсбук-сторінки Andrex Selivanov

У коментарях до допису люди цікавляться, чи використовував Саліванов нейромережу Midjourney. "Це хай вікінги думають, як вони виглядатимуть в часи Залужного", – пожартувала одна з користувачок мережі.

Кілька фактів про вікінгів

  • Це представники германських племен, що мешкали на півночі Європи. Чимало з них залишились на територіях сучасної Данії, Швеції та Норвегії.
  • Ніхто у той час не міг зрівнятися з ними у майстерності виготовлення та керування суднами. Дракари – так називались бойові кораблі вікінгів.
  • Вікінги насправді ніколи не носили рогатих шоломів, як нам часто показують у кіно.
  • У походах жінки були воїнами на рівні із чоловіками, це довели археологи, проаналізувавши давні поховання.
  • Науковці давно сперечаються, хто першим відкрив Америку: Колумб у 1492 році чи вікінги за 500 років до нього. Більшість схиляються до того, що першість все ж за скандинавами.
  • Більше про вікінгів, яких називаються "богами війни", читайте за посиланням.

Усе про вікінгів так ким вони були: дивіться відео 24 Каналу

Раніше штучний інтелект продемонстрував, який вигляд мав би Залужний, якби був героєм мультфільму. Окрім головнокомандувача ЗСУ він показав й інших відомих особистостей минулого та сучасності.