У Sunshine And Sons є ціла серія зі слоганами "Покажи свою підтримку". Перший присвятили звільненню Херсона від окупантів.

Цікаво Залужний, Буданов, Леся Українка: що, якби відомі українці з'явилися у мультфільмах

"Джин генеральської дружби".

Джин із фото головнокомандувача ЗСУ Залужного назвали THE GENERAL'S FRIENDSHIP GIN, що перекладається з англійської як "Джин генеральської дружби". Є всього лише 5 тисяч пляшок цього напою. Ціна за 700 мілілітрів – 99 доларів.


Інформація про лімітовану пляшку / Фото Sunshine And Sons

"На честь Міжнародного дня дружби ( 30 липня – 24 канал) цей сухий джин знаменує дружбу між народами, країнами, культурами та окремими людьми", – мовиться на сайті виробника.

Любов до ближніх означає, що війни завжди закінчаться, а мир – повернеться. Сподіваємося, що генерал Залужний та сини й доньки України незабаром побачать цей день,
– підкреслили на сайті.

Не джином єдиним

На сайті також пропонують придбати повний набір із серії на підтримку України. Тоді 700 мілілітрів "генеральського джину", стільки ж джину, присвяченого звільненню Херсона, та стільки ж горілки із псом Патроном обійдуться у 359 доларів. Втім, станом на вечір 6 серпня діє знижка і набір коштує 297 доларів. Доставка такого замовлення буде безкоштовною, а як подарунок в посилку покладуть ще 2 бокали та набір колеційних марок.