Фото проєкт став частиною благодійної ініціативи Lay’s та фонду "Життєлюб". Організатори втілюють у життя те, про що українські дідусі та бабусі мріяли усе життя.

Це цікаво Не слотами єдиними: цікаві та незвичні азартні ігри з усього світу

До Всесвітнього дня бабусь і дідусів організатори вирішили вкотре нагадати усім, що люди поважного віку – справжні життєлюби та відважні мрійники. Мрії бабусь і дідусів, які вже з'явилися на сайті проєкту захоплюють. Наприклад, 76-річний Роман хоче навчитися їздити на електросамокаті, а 70-річна Людмила – станцювати фокстрот.

Ми щасливі, що українські зірки також взяли участь у фотопроєкті й подали приклад мільйонам людей. Адже мрія не має віку, якщо в очах горить вогонь,
– поділився Андрій Готун, представник компанії Lay’s.

Учасниками фотопроєкту стали зірки та лідери думок із різних сфер – Алла Костромічова, Анна Трінчер, Ілона Гвоздьова, Ліліт Саркісян. Вони склали компанію бабусям та дідусям та допомогли їм зробити омріяне реальним.

Алла Костромічова та Наталія Іванова

Українська топ-модель зі світовим іменем, засновниця модельної агенції KModels і табору для підлітків Models Camp Алла Костромічова навчила 66-річну Наталію Іванову впевнено почуватися перед камерою.

"У свої 66 років Наталя тільки починає модельну кар'єру, і мені було приємно розділити з нею ці моменти. Я впевнена, попереду на неї чекає ще безліч цікавих зйомок", – розповіла Алла Костромічова.

Алла Костромічова та Наталія Іванова
Алла Костромічова вчила позувати Наталію Іванову / Фото організаторів проєкту

Анна Трінчер та її бабуся Олена

Співачка, суперфіналістка "Голосу країни 8", акторка серіалу "Школа" та блогерка-мільйонниця Анна Трінчер дала майстер-клас гри на фортепіано своїй 75-річній бабусі Олені.

Анна Трічер з бабусею Оленою
Анна Трінчер допомогла своїй бабусі Олені освоїти фортепіано / Фото організаторів проєкту

Ілона Гвоздьова і Олександр Гой

Відома українська танцівниця, хореограф та переможниця шоу "Танці з зірками" Ілона Гвоздьова станцювала танго з 72-річним Олександром Гоєм.

Ілона Гвоздьова та Олександр Гой
Ілона Гвоздьова у ритмі танго з Олександром Гоєм / Фото організаторів проєкту

Ліліт Саркісян та Надія Меркульєва

Художниця та засновниця бренду IIIIT artstore Ліліт Саркісян навчила 61-річну Надію Меркульєву малювати аквареллю свої легендарні квіти.

Ліліт Саркісян та Надія Меркульєва
Ліліт Саркісян малювала разом із Надією Меркульєвою / Фото організаторів проєкту

До теми Здійснила мрію: у київському театрі замість професійної акторки на сцену вийшла 70-річна бабуся