Диспетчери спілкувались з екіпажем щодо причин подібного рішення. Зокрема, пілот повідомив, що в одного з пасажирів незадовго після злету почалась діарея.

Дивіться також Чоловік хотів зі США "втекти до Лондона" у капсулі, схожій на колесо для хом'яка

Пілот уточнив, що "безлад був усюди". Він оцінив ситуацію так: це "проблема біологічної небезпеки". Про ситуацію, яка склалась на борту, стало відомо завдяки допису у твітері. В одному з повідомлень опублікували світлину шматка паперу, на якому диспетчери польотів пишуть замітки щодо рейсів. У замітці було дійсно вказано, що повернення літака сталось через діарею та біологічну загрозу.

Переадресація на ATL – діарея пасажирів по всьому літаку – біологічна небезпека,
– написав диспетчер.

Під дописом про незвичну ситуацію на борту з'явився коментар обуреного пасажира. Чоловік зазначив, що він разом із сином прямували до Барселони, при чому політ вже тривав 2 години. Однак з невідомих причин він тепер вертається знов до Атланти.

Чому пілоти ухвалили б таке рішення

Американські пілоти гостро відреагували на діарею в пасажира, адже, на їхню думку, це достатньо загрозлива ситуація.

Додамо, що рейс до Барселони все ж вилетів. Літак приземлився, його відчистили від "біологічної загрози" і він вилетів по маршруту. Також зазначили, що екіпаж був інший. Не через якісь неприємності зі здоров'ям, а через те, що в пілотів закінчилась зміна.

Раніше ми писали, що на борту літака Boeing 787, що летів з міжнародного аеропорту Маямі до Сантьяго (Чилі), стався жахливий інцидент. Пілот літака впав у туалеті і помер під час екстреної посадки.