Нещасний випадок стався з 56-річним пілотом Іваном Андауром. Він відчув себе зле за 3 години після початку польоту.

Дивіться також Ryanair скасовує рейси із польського аеропорту на вересень: що трапилося

Пілот пішов до вбиральні, де раптово впав. Члени екіпажу намагалися надати йому першу допомогу, але це, на жаль, не дало результату. Тоді другий пілот був змушений здійснити екстрену посадку в міжнародному аеропорту Токумен у Панамі. Парамедики одразу ж поспішили до пілота, але він уже був мертвий.


Пілот Іван Андаур, який помер на борту / Фото Daily Star

Що сталося з пілотом

Медсестра, на ім'я Айседора повідомила, що вона, її колега і два лікарі відчайдушно намагалися привести пілота до тями під час посадки літака. За її словами, у нього спостерігалися симптоми зупинки серця.

На жаль, у нас не було необхідної або достатньої кількості матеріалів для проведення якісної реанімації. LATAM повинна поліпшити питання протоколу в разі подібних медичних надзвичайних ситуацій, коли можна врятувати життя, але для цього необхідні ресурси,
– сказала вона.

Що відбувалося на борту літака

Неназвана пасажирка розповіла, що через 40 хвилин після вильоту один із пілотів запитав людей, чи є в літаку лікар. Жінка додала, що стюардеса запитала пасажирів, чи є у когось предмети, які використовуються для інсулінозалежних людей.

"Нам сказали, що ми йдемо на посадку, тому що пілоту стало погано, а коли ми прийшли, нас попросили евакуюватися з літака, тому що ситуація погіршилася", – сказала вона.

Раніше ми писали, що у США авіакомпанія United Airlines була змушена здійснити екстренну посадку, щоб висадити скандальну пасажирку. Жінка поводилася "деструктивно" та "відмовилася виконувати вказівки стюардеси повернутися на своє місце".