Відомо, що щасливчик мешкає у штаті Арканзас. Він зірвав куш у лотереї Powerball і виграв 200 тисяч доларів.

Дивіться також Виграв понад мільярд доларів і зник: у США шукають щасливчика, який зірвав куш

На початку місяця чоловікові пощастило під час гри в лотерею. Але замість того, щоб забрати приз, він подарував виграш своїй падчерці. Каллі Кріселл отримала 200 000 доларів, коли 17 липня у білеті її вітчима збіглися номери лотереї Powerball і чотирьох білих куль.

Виграшні номери принесли безіменному чоловікові приз у розмірі 50 000 доларів США, але під час купівлі квитка в магазині Flash Market у Клінтоні він додав до нього опцію PowerPlay, примноживши потенційний приз учетверо, заплативши лише 1 долар.

Мій вітчим грає з числами, що збігаються з датами народження мене і моєї дочки. У нас завжди був жарт, що якщо він виграє велику суму, то віддасть виграшний квиток мені,
– розповіла Каллі.

Жінка одразу розповіла про перемогу своєму чоловікові. Великий виграш Каллі дасть їй змогу витратити гроші на сімейну відпустку та на ремонт будинку.

Як проста випадковість допомагала людям виграти в лотерею

  • У Кропивницькому молода матуся Ірина виграла у лотерею 190 тисяч гривень в лотерею. 38-річна жінка купила щасливий білет просто заради розваги.
  • А у США жінка перемогла у лотерею завдяки блискавці. Як розповіла жінка, дорогою додому її спіткала гроза з блискавками і вона вирішила перечекати негоду у цілодобовому супермаркеті. Жінка купила квиток на розіграш Powerball. Наступного ранку вона дізналася, що виграла 50 000 доларів.