Створення проєкту настільної гри Skyrim, йде в рамках партнерства Bethesda та Modiphius Games, розробника інших настільних ігор на тему відеоігор. Офіційна назва майбутньої гри – The Elder Scrolls 5: Skryim The Board Game

Читайте також Популяризація альпінізму: нова настільна гра від професійного гірського гіда

На сторінці кампанії нового краудфандингового веб-сайту Gamefound, створеного спеціально для настільних ігор, повідомляється, що це буде "епічна спільна настільна пригодницька гра по Skyrim". Збір коштів і офіційний запуск ще не почався, але можна зареєструватися на сторінці фінансування гри, та отримувати повідомлення про нові розробки одразу після їх появи.

На цей момент нічого не відомо про ігровий процес, крім того, що це буде кооперативна настільна гра для 1-4 гравців. Варто додати, що гра буде доступна для попереднього перегляду на настільному симуляторі, перш ніж вона буде профінансована.


Skyrim анонсував вихід власної настільної гри / Фото wikipedia

Сюжет відеогри The Elder Scrolls V: Skyrim

Головна лінія сюжету Skyrim присвячена намаганням головного героя перемогти дракона Алдуїна, старшого сина головного бога Тамріеля Акатоша. За пророцтвом Алдуїн знищить світ. Події гри відбуваються в провінції Скайрим. У той час у Скайримі починається громадянська війна, що розпочалася з убивства Верховного короля. Skyrim має відкритий світ, як це властиво всій серії ігор The Elder Scrolls. Гравець може досліджувати світ чи виконувати додаткові завдання, замість виконання завдань основного квесту.