Відеоігри

Досвічений гонщик: 93-річний дідусь став геймером і підкорює віртуальні траси – відео
17 трав
21:32
Японський блогер, автор ютуб-каналу Olivin Corp, показав своєму 93-річному дідусеві, як грати в комп'ютерні ігри. Минуло зовсім небагато часу і пенсіонер став справжнім геймером-гонщиком, який може перемогти навіть досвіченого гравця.
У відомій мобільній грі Gardenscapes пройде "Сезон Йоги" за підтримки ВООЗ
16 квіт
19:17
Ігрові компанії мають великий вплив на інформування та безпеку суспільства. Тож один з відомих розробників мобільних ігор запускає оздоровчий та пізнавальний захід для своєї ігрової онлайн-спільноти.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.