Едуардо Лукас Насіменто – бразильський художник коміксів, який відомий як Dragonarte. Він малює Всесвіт Marvel і DC Comics у своєму власному стилі. Перший свій комікс він опублікував ще в 2013 році. Зараз його сторінки у соціальних мережах стрімко набирають підписників, а його комікси, натхненні поп-культурою, цінуються у всьому світі.

Обов'язково до перегляду Роберт Родрігес зіграв на гітарі малюку Йоді – кумедне відео

Я малював комікси довгі розповіді з текстом. Але вони не мали великого охоплення (вони не були дуже популярні). Саме тоді я вирішив малювати картинки-розповіді без діалогів з популярними персонажами так, щоб люди з усього світу зрозуміли історії,
розповідає художник.

У своїх коміксах Насіменто зображує супергероїв, таких як Бетмен, Залізна Людина, Людина-павук, Халк, Тор. Художнику подобається фантазувати, зображуючи звичайне життя популярних персонажів, показуючи глядачеві, якими вони бувають тоді, коли у них є вільний від супергеройського життя час.

Його малюнки, дуже кумедні і грамотно сплановані. Улюблені сюжети художника ті, в яких персонажі з абсолютно різних всесвітів стикаються в одній історії. Якщо у вас видався поганий день, Розваги 24 пропонують до перегляду ілюстрації dragonarte, які обов'язково піднімуть вам настрій.