У ній Нео, герой Кіану Рівза, сидить у закладі House of Nanking та їсть локшину. Цей ресторан вже фігурував у попередніх фільмах, тому є явним натяком, однак ця пасхалка виявилася набагато глибшою.

До теми З прихованим змістом: цікаві деталі популярних фільмів, які ви могли не помітити

В одному з кадрів на стіні, біля якої сидить Нео, висить фото. На ньому зображений молодий виконавець ролі Кіану Рівз, і це знімок з його реального життя.

Фото з молодим Кіану Рівзом у новій "Матриці" / Кадр із фільму, колаж 24 каналу

Ресторан House of Nanking – справжній. Він розташований у Сан-Франциско, і Кіану Рівз справді дуже любить локшину, яку там подають. Фото, яке засвітилося у новій "Матриці", висить там вже багато років. Знімок Кіану Рівза з донькою власника ресторану Кеті Фенг зробили, коли актор стояв у черзі до ресторану.

Знімок, що висить на стіні House of Nanking / Фото Кеті Фенг

На цьому фото зображена я, коли ще навчалася у середній школі, разом з Кіану Рівзом у черзі до House of Nanking. Це фото досі є в ресторані. Якщо ви зайдете туди, то знайдете його на стіні біля столиків поруч з вікнами. Просто, як і в новій "Матриці",
– розповіла Кеті Фенг.

На зйомках нового фільму Кеті знову зустрілася з Кіану Рівзом і зробила ще кілька фото з ним. Тож, можливо, у старого фото з'явився новий сусід.

Кіану Рівз та Кеті Фенг під час зйомок "Матриці: Воскресіння" / Фото Кеті Фенг

Дивіться також У фільмі "Не дивіться вгору" випадково показали номер лінії сексу по телефону: реакція режисера

Кіану Рівз, Кеті Фенг та її батько – власник ресторану / Фото Кеті Фенг