Серед нас – детектив. Ютуб канал Buzzfeed Multiplayer запросив професійного приватного детектива Джона взяти участь у популярній грі Among Us, щоб побачити, чи допоможуть його унікальні навички дедукції розпізнати самозванця.

Цікаво Пара знайшла серед купи непотребу іграшки Star Wars – і розбагатіла: за скільки їх продали

У Джона не було під рукою звичних інструментів для аналізу, тож він сумнівався в своєму успіху. Він змушений був шукати зрадника на екрані комп'ютера, а це не так, як в реальному житті.

У житті приватні детективи більш спостережливі, ніж звичайні люди. Тому я просто буду уважно за всім стежити, сподіваюся, це допоможе мені стати хорошим гравцем,
– зазначив Джон.

Перший матч Джону пощастило завершити майже миттєво: це було дуже просто – адже йому у грі на 8 осіб необхідно було знайти лише одного самозванця. Він зрозумів, що гравець Katia лише вдавала, що виконує завдання, намагаючись злитися з командою при появі Джона. Сищику здалася дивною така поведінка гравця, тому він не гаяв часу та повідомив про це команду.

Важлива частина розслідування у грі – виключити невинних зі списку підозрюваних. І в наступному раунді з двома самозванцями Джону з першого разу це не вдалося. Він за наклепом одного з гравців знову звинуватив Katia, але цей гравець виявився членом екіпажу. Проте професійний досвід Джона не підвів – другого самозванця він визначив правильно і команда вигнала зрадника з корабля.

Детектив зізнався, що другий раунд був складним.

Коли ти граєш з друзями, то можеш розпізнати, хто обманює, а хто ні. Але навіть і такі люди іноді настільки не стежать за тим, як вони виправдовуються, що ти відчуваєш, що вони говорять неправду,
пояснив детектив.

Цікаво, як відбуватимуться змагання, якщо запросити на гру одразу десять детективів?

Дивіться повне відео гри Джона в Among Us:

Що таке Among Us ?

Це – багатокористувацька відеогра на соціальну дедукцію, яка набула популярності в 2020 році. Майже як віртуальна гра в мафію з друзями (або незнайомцями в мережі). Дія відбувається в космічному кораблі. Гравці в грі діляться на дві команди: членів екіпажу і самозванців. На початку гри одна або дві людини призначаються "самозванцями". Завдання космонавтів – виконувати різні завдання, намагатися вирахувати самозванців на спільних нарадах і виганяти їх з корабля. Мета самозванців – заважати їм робити це і вбити всіх.