Project Spores – це масштабний некомерційний проєкт, який створюється зусиллями фанатів серії ігор The Last of Us. Картина присвячена історіям персонажів гри, які не були висвітлені.

Це цікаво Приносять удачу та виграш: 5 найпопулярніших талісманів для гемблерів

За словами творців проєкту, над роботою фільму об'єдналися косплеєри, фотографи і просто творчі люди, які самі захотіли зняти адаптацію ігор від Naughty Dog і Sony. І крім основної стрічки, автори також планують випустити кілька сюжетних роликів і фотосетів.

Ласкаво просимо на ваш найперший невеликий погляд на те, хто ми є. Це масштабний спільний некомерційний фанатський кінопроєкт косплеєрів, фотографів та креативників, спрямований на те, щоб втілити в життя серію "Останній з нас" від Naughty Dog,
– йде мова в описі до тизеру.

Про що гра The Last of Us

Це відеогра у жанрі survival-action розроблена студією Naughty Dog. Офіційно була анонсована наприкінці 2011 року.

За сюжетом гри, людство уражено чумою XXI століття – так званим Cordyceps грибком, який широко використовувався в косметології по всьому світу. З невідомих причин, грибок став мутувати, і людство опинилося під загрозою вимирання. Люди воюють між собою за їжу та інші необхідні для існування ресурси. У таких ось безрадісних умовах і доводиться існувати героям The Last of Us – чоловікові з туманним минулим, на ім'я Джоел і дівчинці-підлітку Еллі. Разом їм доводиться досліджувати різні куточки колишніх Сполучених Штатів Америки, сподіваючись знайти для себе краще життя.

До теми Здатний відскакувати від стін і повертатися в руки: фанат створив копію щита Капітана Америка