Капітан Америка – культовий супергерой кінематографічного всесвіту Marvel. Одним із відомих трюків Капітана Америки є кидання свого щита в супротивника, після чого той відскакує назад в його м'язисті руки.

Це цікаво Як казино змінює економіку: європейський досвід на лекції Cosmolot і Leopolis Jazz Fest

Джейк Лейзер – відеоблогер з Лос-Анджелеса, створив точну копію відомого щита, який фактично відскакує та повертається до рук власника, якщо кинути його в об'єкт. Крім цього, Джейку вдалося зберегти й інші ключові особливості щита на кшталт зручної фіксації.

Спочатку Лейзер думав про варіант з гумкою або дроном, проте вчасно згадав про карбон та склопластик. Ці матеріали забезпечили відскік при збереженні максимальної міцності, а кріплення на магнітах, допомагають диску відчіплятися від руки в момент помаху. За допомогою смоли відеоблогер надав щиту округлої форми, приробив ручку і пофарбував в кольори американського прапора. Після чого в костюмі Капітана Америка відправився на тренування, де показав кілька трюків, а також продемонстрував, що щит здатний захищати від скляних пляшок, цегляних блоків і навіть метальних ножів.

Ось як я зробив справжній щит Капітана Америка, який насправді летить і відскакує назад. Він виготовлений з вуглецевого волокна з кільцем зі скловолокна, що забезпечує відскік при збереженні максимальної міцності,
– розповів блогер.

До теми Вдалий кіносеанс: батько і дочка поговорили з Квентіном Тарантіно, просто сходивши в кіно – фото