Любомир Владіміров – розробник відеоігор з Болгарії, який займається створенням нового проєкту про колонізацію Марсу. Він вирішив використати назву та логотип компанії SpaceX, що займається виробництвом ракет та космічних кораблів. Щоб отримати дозвіл, він писав коментарі у Twitter під дописами засновника SpaceX Ілона Маска, якого нещодавно визнали найбагатшою людиною у світі. Любомир пообіцяв робити це щодня протягом року, але так довго чекати не довелося – Маск відповів йому на 154-ий день, повідомляє Dexerto.

Читайте також: Ілон Маск зіграв у Cyberpunk 2077: як геймер-мільярдер оцінив новинку

Повідомлення розробника, на яке відповів мільярдер, виглядало ось так: "Дорогий Ілоне! Я розробник ігор, і зараз я роблю гру про колонізацію Марса. Якщо ви вважаєте, що це круто, усе, що мені потрібно – це "Вперед", щоб я зміг використовувати вашу назву та логотип. Я публікуватиму це щодня протягом року або доки не отримаю відповідь "Так" чи "Ні"! 154/365".

У відповідь на 154-ий коментар Любомира, Ілон Маск врешті-решт дав згоду, проте виглядає вона неоднозначно.

Можеш поцупити нашу назву/логотип. Можливо, ми не подамо на тебе в суд,
– написав бізнесмен.

Розробник подякував Ілону Маску, проте інші користувачі соціальної мережі радять Владімірову бути обережним, адже бачать у відповіді бізнесмена підступ.