Свій вердикт популярній відеогрі Cyberpunk 2077 від польських розробників CD Projekt RED Ілон Маск опублікував у Twitter, повідомляють Розваги 24.

Читайте також: Cyberpunk 2077: геймери незадоволені, а Sony та Microsoft поки не хочуть повертати кошти за гру

У понеділок, 14 грудня, розробники Cyberpunk 2077 в офіційному акаунті гри принесли вибачення користувачам за незадовільну якість та численні технічні недоліки їхньої новинки. У відповідь на цей допис Ілон Макс опублікував скріншот повідомлення із соціальної мережі Reddit, автор якого пише, що був розчарований Cyberpunk 2077 і тепер плаче щоразу, коли думає про цю гру.

Невдовзі у Маска запитали, чи грав він у Cyberpunk, на що бізнесмен ствердно відповів та залишив короткий відгук про гру.

Так, пограв. Наче непогано. Я вибрав кочівника, тому старт був трохи повільним, але швидко набрав оберти. Здається, що майже всі користувачі Steam грали в Cyberpunk на цих вихідних,
– написав Ілон Маск.

Про Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – найбільш очікувана відеогра 2020 року, реліз якої відбувся 10 грудня. Події гри відбуваються у 2077 році у місті Найт-Сіті в Каліфорнії. В центрі сюжету знаходиться герой-протагоніст на ім'я Ві, діяльність якого балансує на грані закону. Наразі гра доступна на ПК, PS4 та XboxOne, а у 2021 році планується вихід покращеної версії для консолей PS 5 та Xbox Series X/S.