Митець працював над картиною за підтримки розробників відеогри CD Projekt RED, а також художньої галереї Cook and Becker. Зараз там продається оригінальне полотно розміром 86 x 60 сантиметрів і його копії.

Це цікаво Wiesbaden Kurhaus: історія одного з найстаріших казино у Німеччині

"Ні богів, ні панів"

Кріс Беренс назвав картину No Gods Nor Masters ("Ні богів, ні панів"). У самому центрі полотна – Геральт з Ривії на лісовій галявині. Навколо нього можна побачити багатьох героїв та істот зі всесвіту "Відьмака". Серед них – Цірілла, Єнніфер, вершники Дикого Гону і безліч монстрів. Особливої уваги заслуговує дракар "Нагльфар" у верхній частині картини.

Натисніть на фото, щоб роздивитися детальніше

Картина Кріса Беренса
"Ні богів, ні панів" Кріса Беренса / Фото Cook and Becker

При створенні картини Беренс працював у звичній для себе техніці. Він малює ескізи простим олівцем і деталізує їх чорнилами на папері для струменевого друку. Після цього він обирає найвдаліші, на його думку, частини, і вирізає їх. Накладаючи ці фрагменти один на одного він створює ефект глибокого та багаторівневого зображення.

Ескізи Кріса Беренса
Ескізи художника / Фото Cook and Becker

Експерти Cook and Becker оцінили картину у 20 000 доларів (540,5 тисячі гривень). Аукціон досі триває, тому ймовірно, що картину продадуть ще дорожче. Крім того, фанати "Відьмака" та шанувальники творчості художника мають можливість купити повнорозмірну копію картини "Ні богів, ні панів" за 250 доларів (6750 гривень) або зменшений варіант розміром 50 x 35 сантиметрів за 125 доларів (3380 гривень).

Дивіться також Еллі, Геральт, Лара Крофт: як персонажі відеоігор виглядали б у реальному житті