Некомерційна ініціатива PORTAL – це "міст, що веде людство до усвідомлення єдності". Тож організатори проєкту побудували "віртуальний портал" у Любліні та Вільнюсі.

Це цікаво Мільярди доларів на рік: 5 найприбутковіших корпорацій у світовому гральному бізнесі

Вперше в історії країни та їхні народи мають такий спосіб зв'язку. "Портали" оснащені великим екраном і камерою, а завдяки онлайн-трансляції мешканці Литви та Польщі можуть спілкуватися в режимі реального часу. Вперше в історії країни та їхні народи мають такий спосіб зв'язку. Втіливши ідею "порталу", як об'єднуючого моста, автори тим самим запрошують піднятися над забобонами та розбіжностями з минулого.

Людство стикається з багатьма потенційно смертельними проблемами. Соціальна поляризація, зміна клімату або економічні проблеми. Причина – трайбалізм, відсутність співпереживання і вузьке сприйняття світу, яке часто обмежується нашими національними кордонами,
– розповіли автори проєкту.


У Польщі та Литві побудували віртуальний портал між столицями країн / Фото Portal

Автори проєкту відзначили, що мінімалістичний дизайн допомагає "порталам" вписатися у стиль будь-якого міста. А в майбутньому вони планують таким незвичайним способом об'єднати людей по всьому світу.

Варте уваги Американський вебсайт заплатить 2000 доларів друзям, які 21 годину гратимуть у відеоігри