У коментарі журналістам хлопець розповів, як житиме світ і люди в ньому через кілька тисяч років.

Дивіться також Інтригує та трохи лякає: штучний інтелект показав, як виглядатиме світ у 2123 році

Чоловік заявив, що у майбутнє він потрапив не просто так, а став частиною секретної програми, яка нібито проходила в 1990-х роках. Водночас він не може розкривати своєї особистості.

На що очікувати людству у 6000 році

За словами чоловіка, на той час телепорт буде буденністю, і кожен охочий зможе цим скористатися. Водночас в іншому вимірі доведеться бути невидимим. Люди не зможуть втручатися в історію, вони виступатимуть як спостерігачі.

Тоді суспільством керуватиме штучний інтелект, який бездоганно виконуватиме завдання і розпізнаватиме людські емоції. Крім того, ШІ володіє здатністю передбачати майбутнє. Люди активно освоюватимуть Всесвіт і зможуть знайти цифрове безсмертя, лише завантаживши свою свідомість у комп'ютер.

Проблему з перенаселенням також буде нібито розв'язано, адже люди зможуть у 6000-му році зменшуватися в розмірах. Відповідно, житимуть у меншому просторі та потребуватимуть менше ресурсів. Усе так, як у голлівудському фільмі "Зменшення" з Меттом Деймоном.

"Мандрівнику в часі" також вдалося зробити фотографію одного з міст, але вона розмита. Що саме це за місце, він не уточнив, адже це, на його думку, сильно вплине на хід історії.

Що показав "мандрівник у часі": дивіться відео

Широкому загалу тема подорожей у часі стане відомою до 2028 року. Тоді чоловік планує повернутися назад і знайти свого друга, який так і не повернувся назад у реальність. Його товариш нібито пройшов процедуру оцифрування свідомості, але не знав, що процедура одностороння.

Додамо, що людство зараз активно використовує штучний інтелект. Він допомагає нам уявити ті речі, яких ми ніколи не зможемо побачити наживо. До прикладу, який вигляд поп-зірки мали б у 1800-х або Гаррі Поттер та друзі, якби вони жили на Гуцульщині.