Перший виграш він отримав у Wynn Las Vegas. Тоді чоловік виграв понад 100 тисяч доларів.

Дивіться також Українець виграв 190 тисяч гривень у лотереї завдяки тіктоку – як йому це вдалося

Мешканець Флориди зробив ставку в розмірі 750 доларів на ігровому автоматі Panda Magic і виграв 1 614 758,09 доларів, пише Las Vegas Review-Journal.

Але це ще не все, два дні тому чоловікові вже посміхалась удача. Вперше відвідувач виграв великий джекпот у Caesars Palace, граючи в ігрові автомати Blazin' Hot 7s, тоді джекпот склав 100 320 доларів.

Інші фантастичні випадки виграшів

В Індії 11 жінок, які працюють прибиральницями, скинулися та купили один лотерейний білет. Їм таки посміхнулася вдача. Після сплати податків жінки отримають близько 765 000 доларів, які будуть розділені між ними. Дві з жінок отримають десяту частину частки в розмірі 76 500 доларів, а решта дев'ять жінок розділять решту порівну.

Раніше математики Девід Кушинг і Девід Стюарт розкрили секрет майже 100% перемоги у лотерею. Вони вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати.

Після детального дослідження вони вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати. На думку Кушинга і Стюарта, купівля 27 квитків з використанням їхньої послідовності чисел означає, що на одному з квитків гарантовано опиняться щонайменше 2 виграшні номери.