Зауважимо, що Девід Кушинг і Девід Стюарт – британські експерти у галузі математики.

Дивіться також Оце так подарунок: жінка зірвала джекпот просто у день народження чоловіка

У чому секрет виграшу

Математики після детального дослідження вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати.

На думку Кушинга і Стюарта, купівля 27 квитків з використанням їхньої послідовності чисел означає, що на одному з квитків гарантовано опиняться щонайменше 2 виграшні номери. Однак вони не гарантують виграш джекпоту щоразу – тільки те, що ви виграєте приз.

Збіг усіх шести номерів дає змогу виграти джекпот Національної лотереї, який зростає з кожним тиражем, і часто становить мільйони фунтів стерлінгів.

Які призи пропонує Національна лотерея Британії

  • Якщо випаде 5 номерів плюс бонусна куля, то виграш складе 1 000 000 фунтів стерлінгів,
  • а якщо випаде 5 номерів, то 1 750 фунтів стерлінгів,
  • 4 правильно обраних номери приносять приз у розмірі 140 фунтів стерлінгів,
  • а 3 – 30 фунтів стерлінгів.

Два правильних номери приносять гравцям безкоштовну лотерею lucky dip — ще одну участь у лотереї з випадково обраними номерами. Квитки коштують 2 фунти стерлінгів кожен, і, використовуючи теорію математиків, гравці можуть виграти лише один безплатний щасливий білет.


Числа, які, на думку математиків, слід обирати, щоб завжди вигравати / Фото The Sun

Додамо, що у Штатах живе чоловік, якому вдалося виграти у лотерею аж 7 разів. Він вигадав власну "формулу", яка і допомагає йому вигравати. Він розповів, що багато людей припускалися однієї великої помилки, якої він завжди уникав, – використання днів народження для вибору чисел.