У відео пророкували ракам виграш у лотереї наприкінці липня. Іван вирішив перевірити теорію та придбав 3 лотерейні білети.

Дивіться також Секрет на мільйон: чоловік розповів, як збільшив виграш у лотерею у 2000 разів

Коли чоловік подивився результати на сайті, він побачив, що один з його квитків був виграшний.

Я не зміг стримати емоції,
– сказав чоловік з посмішкою.

Фантастичні збіги, які допомагали людям вигравати в лотерею

  • В Індії 11 жінок, які працюють прибиральницями, скинулися та купили один лотерейний білет. Їм таки посміхнулася вдача. Після сплати податків жінки отримають близько 765 000 доларів, які будуть розділені між ними. Дві з жінок отримають десяту частину частки в розмірі 76 500 доларів, а решта дев'ять жінок розділять решту порівну.
  • Жінка з Австралії виграла понад мільйон фунтів стерлінгів у лотереї, навіть не купуючи виграшний білет. Річ у тім, що такий подарунок їй зробили рідні на день народження. Її родичі придбали виграшний лотерейний білет та поклали його у вітальну листівку.

Раніше математики Девід Кушинг і Девід Стюарт розкрили секрет майже 100% перемоги у лотерею. Вони вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати.

Після детального дослідження вони вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати. На думку Кушинга і Стюарта, купівля 27 квитків з використанням їхньої послідовності чисел означає, що на одному з квитків гарантовано опиняться щонайменше 2 виграшні номери.