До такої практики купівлі квитка жінки вдаються не вперше. Однак цього разу їм таки усміхнулася вдача.

Дивіться також Абсолютна випадковість: жінка зірвала куш у лотереї, навіть не купуючи виграшний білет

На своїй основній роботі жінки прибирають небіорозкладні відходи з будинків у Параппанангаді, місті в південному індійському штаті Керала. За повідомленням інформаційного агентства NDTV, до виграшу ці 11 жінок заробляли так мало, що деяким довелося позичати гроші, щоб оплатити білет вартістю 3 долари, який вони купили разом.

Ми й раніше купували лотерейні білети, об'єднуючи гроші. Але це перший раз, коли ми виграли мегаприз,
– розповіла Радха, жінка, яка купує квитки для групи.

Кільком прибиральницям не щастить уже кілька десятиліть. В однієї жінки будинок був змитий повінню у 2018 році. Інша – втратила чоловіка через відмову нирок 2022 року, коли її сім'я не могла дозволити собі пересадку органів.

Як жінки поділять виграш

Дві жінки заплатили по 15 центів за квиток, а решта дев'ять – по 30 центів, щоб компенсувати нестачу. Після сплати податків жінки отримають близько 765 000 доларів, які будуть розділені між ними. Дві з жінок отримають десяту частину частки в розмірі 76 500 доларів, а решта дев'ять жінок розділять решту порівну.

Цікаво, що навіть попри шалений виграш, усі вони планують продовжувати працювати на своїх санітарних посадах.

"Ми – найчистіший муніципалітет у Малаппурамі, і ми продовжуватимемо працювати, щоб зберегти цей статус. Тепер ми хочемо, щоб і інші тут виграли в лотерею", – сказала одна з жінок.


Жінки, які виграли у лотерею / Фото The Insider

Раніше двоє математиків, Девід Кушинг і Девід Стюарт, розкрили секрет майже 100% виграшу в лотереї. Вони розрахували особливу послідовність чисел, яку гравці Національної лотереї можуть використовувати для того, щоб завжди перемагати.

Після докладних досліджень, вони виявили, що купівля 27 квитків, де застосовується їхня послідовність чисел, гарантує, що принаймні на одному з квитків будуть виграшні номери. Ця знахідка відкриває нові можливості для бажаючих вигравати в лотереї.