Мовиться про мешканку півострова Йорк, яка нещодавно відзначала свій день народження.

Дивіться також Американка виграла у лотерею, але суд змусив віддати весь виграш колишньому

Саме її родичі придбали виграшний лотерейний білет та поклали його у вітальну листівку. Цікаво, що кілька днів подарунок пролежав в поштовій скриньці.

Я відсвяткувала свій день народження у вихідні, і нас не було весь день. Тільки після того, як ми всі повернулися додому, я вирішила відкрити свої подарунки всією сім'єю,
– сказала переможниця.

Жінка провела кілька днів як мільйонерка і навіть не здогадувалася про це. Коли лотерейний білет знайшли, іменинниці здалося, що вона виграла 20 доларів, після чого виявилося, що це 1,3 мільйона фунтів стерлінгів.

Вона одразу ж почала телефонувати родичам, щоб подякувати їм за подарунок і порадувати, але вони до останнього думали, що вона обманює їх.

Як переможниця витратить гроші

Австралійка зазначила, що перемога змінила її життя і планує допомогти своїй родині на отримані гроші. Протягом наступних кількох років вона хоче купити великий будинок, де планує жити.

Раніше математики Девід Кушинг і Девід Стюарт розкрили секрет майже 100% перемоги у лотерею. Вони вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати.

Після детального дослідження вони вирахували певну послідовність чисел, яку повинні вибрати гравці Національної лотереї, щоб завжди вигравати. На думку Кушинга і Стюарта, купівля 27 квитків з використанням їхньої послідовності чисел означає, що на одному з квитків гарантовано опиняться щонайменше 2 виграшні номери.