Томас дізнався про перемогу в лотереї через кілька років після їхнього розлучення, коли отримав лист від компанії, яка виплачувала одноразові перекази за виграш. Чоловік надав цю інформацію суду.

Дивіться також У Канаді батько з донькою викрали виграшний лотерейний білет: їх жорстко покарали

Далі суд дізнався, як Деніз відправила оригінал чека на адресу своєї матері. Пояснюючи причину розлучення під час перемоги в лотереї, жінка заявила, що вона "хотіла позбутися цих стосунків протягом багатьох років". Однак у її чоловіка була інша версія.

Вона хотіла, щоб я дуже швидко з'їхав з дому. Це було не схоже на неї – так поводитися,
– розповів Томас.

За кілька днів після виявлення інкримінуючого листа Томас домігся судової заборони та звернувся до суду, де суддя ухвалив, що вона порушила закони, які стосуються розкриття інформації про активи та кошти, і діяла обманним шляхом або зі злим умислом.

Такого вироку суду можна було б уникнути

Деніз зобов'язали виплатити колишньому чоловікові 20 щорічних платежів по 66 800 доларів США, що становить вартість усього виграшу. Адвокат Деніз, Конноллі Ойлер, заявив, що вона могла б утримати виграш, якби чесно про нього розповіла.

Я міг би успішно доводити, що це її окрема власність. Або ми могли б посперечатися й дійти якоїсь угоди. Але суддя розлютився та віддав усе чоловікові,
– сказав він.

Раніше стало відомо, що американець виграв у лотереї мільйони доларів, але про це так і не дізнався ніхто з його рідних чи близьких. На момент виграшу в американця не було дружини чи дітей, лише батьки та сестра. Втім, чоловік переконаний, що батьки "нічого б не попросили", а сестра б наполягала, аби він пожертвував чималу суму її церкві.