Все через 71-річного батька та його 39-річну доньку, які викрали лотерейний білет на 12,5 мільйона доларів з магазину їхнього родича в Берлінгтоні.

Дивіться також Математики зрозуміли, як гарантовано перемагати в лотереї: у чому секрет

Як їх викрили

Початково лотерейні організатори не підозрювали нічого підозрілого, але згодом співробітники Canadian Broadcasting Company виявили зв'язок між виграшем та магазином, що спричинило додаткове розслідування. Слідство розкрило, як роздрібні торговці використовували лазівки та хитрощі, щоб виграти у лотерею.

Згодом влада Канади ухвалила рішення заборонити купувати лотерейні білети у родичів, які керують магазинами, щоб уникнути подібних випадків шахрайства. Зміни у правилах проведення лотерей мають запобігти подібним ситуаціям у майбутньому та зберегти довіру громадян до лотерейних ігор у Канаді.

Яке покарання отримали батько з донькою

Крім того, їм довелося заплатити штраф у розмірі 3,5 мільйона доларів за здійснене шахрайство.

Додамо, що раніше у США вітчим виграв велику суму у лотереї завдяки своїй дорослій доньці. Але замість того, щоб забрати приз, він віддав гроші. Чоловік подарував виграш своїй падчерці.

А у Кропивницькому молода матуся виграла у лотерею 190 тисяч гривень в лотерею. 38-річна жінка купила щасливий білет просто заради розваги.