У магазині Value Village увагу чоловіка привернула картина у красиво прикрашеній рамі. Крім того, на полотні був підпис художника Веймера. Стівен подумав, що цей витвір є копією картини митця, і придбав його за 120 канадських доларів (96 американських доларів або 2500 гривень).

Це цікаво Не слотами єдиними: цікаві та незвичні азартні ігри з усього світу

Я думав, що купую красиву раму,
– сказав Стівен Берджесс.

Проте, коли чоловік прийшов додому і уважніше роздивився свою покупку, у нього з'явилися підозри, що це картина може бути оригінальною. На внутрішній стороні полотна він побачив німецьку марку, а також олійні мазки пензлем по периметру.

У комісійному магазині купили картину Веймера
Картина Веймера / Фото Стівена Берджесса

Провівши пошук в інтернеті, Стівен Берджесс з'ясував, що Геррітьєн Веймер – це нідерландський художник-пейзажист, що народився у 1870 році. Зараз його роботи доволі рідкісні. На різних аукціонах їхню вартість оцінюють від 20 до 350 тисяч канадських доларів (16 – 280 тисяч американських доларів або 427 тисяч – 7,4 мільйона гривень) залежно від стану.

Тепер Стівен Берджесс шукає професійного експерта, який зможе підтвердити оригінальність полотна та оцінити його вартість. А поки що картина висить у нього вдома, чекаючи свого зіркового часу.

Дивіться також Серветку зі сльозами Мессі продають на аукціоні за 1 000 000 доларів