Influencers Academy – програма з підвищення кваліфікації від Університету прикладних наук міста Тампере, що у Фінляндії, яка пропонує професійне навчання для блогерів і виробників контенту. Освітня програма стартує у 2022 році.

Це цікаво Людина, яка перемогла казино: історія Едварда Торпа – теоретика і практика азартних ігор

Компанія Edunation, яка займається продажем і експортом освітніх продуктів скористалася освітньою реформою у країні. Адже декілька років тому Фінляндія прийняла закон, згідно з яким вузи можуть створювати навчальні програми за запитом компаній-замовників.

Основою навчальної програми стане навчання азам менеджменту та фінансової грамотності. Мета навчання – озброїти студентів навичками, необхідними для управління своєю компанією. Тобто студентів навчатимуть не стільки робити контент, скільки його монетизувати. Кожен студент повинен буде заснувати у Фінляндії фірму для підтримки свого блогу в соцмережах – ще однією причиною створення цього курсу є легалізація блогерів в країні.

Що робити, як робити. Крім того, студенти вивчатимуть управління командою, маркетинг, фінансовий менеджмент, а також писатимуть есе і розмірковуватимуть над ними,
– заявила Каріта Проккі, керівник відділу безперервної освіти університету.

Навчання вестиметься англійською мовою та триватиме 3,5 роки. Вартість одного семестру становить 9800 євро. До першої групи планують набрати 20-25 учнів. Крім того, Університету прикладних наук вдалося залучити до курсу найпопулярнішу інстраграм-блогерку Фінляндії – Йоаліну Лаукомаа. Попри те, що на неї підписано понад три з половиною мільйонів осіб, вона буде вчитися як проста студентка

До теми Дівчина думала, що спілкується в інтернеті з шахраєм: він виявився справжнім принцом