Світлини викликали безліч припущень та здогадок про походження цієї загадкової споруди.

Дивіться також Куди втекти від міської спеки: топ-4 найгарніших водоспади Прикарпаття, які варто відвідати

Одні навіть умовно назвали її "пірамідою". Так, на попередніх знімках видно величезний пірамідо подібний об'єкт, який, судячи з усього, має довжину квадратної основи до двох кілометрів у кожну сторону, нагадуючи своїм контуром Велику піраміду Гізи в Єгипті.

Зачекайте, як вони перенесли піраміди з Єгипту в Антарктиду?,
– жартівливо написав один користувач у твітері, підкреслюючи нереалістичність такої припущення.

Причиною сумнівів у походженні піраміди в Антарктиді є не лише її форма, але й фактичне розташування. Це привело до появи різних, іноді фантастичних, версій її походження.

Люди припускають, як "піраміда" могла з'явитися в Антарктиді

Серед найдивніших припущень були твердження про штучне походження споруди, включаючи теорії про існування таємних товариств, подібних до ілюмінатів, або навіть про залучення позаземних сил.

Деякі прихильники давніх цивілізацій переконані, що піраміда належить культурі, яка існувала до потопу понад 10 000 років тому, коли Антарктида була значно теплішою.

Який вигляд має "піраміда" в Антарктиді: дивіться відео

Що про це кажуть науковці

Проте, вчені та експерти пояснили, що це лише геологічне утворення. Згідно з поясненням геолога доктора Мітча Дарсі, гори Еллсворт утворюють гірський ланцюг завдовжки понад 400 кілометрів, і "пірамідоподібні" структури, такі як обговорюваний пік, властиві для нунатаків, тобто скель, що виступають над льодовиками або крижаними щитами.

Це не складна форма. За визначенням, це не що інше, як гірська порода, що стирчить з-під льоду,
– підкреслив доктор Дарсі.

Отже, загадкова "піраміда" в Антарктиді, що створила хвилю в мережі, виявилася всього лише природнім утворенням гірської породи, яке у своїй формі випадково нагадує піраміду. Однак користувачі соцмереж не збираються приймати версію науковців. Їм більше подобаються теорії змов та причетність до цього інопланетян.

Інші незвичні місця нашої планети