24 Канал розкаже про водоспади Івано-Франківської області, від споглядання і слухання яких перехоплює подих.

Дивіться також Дешевше за Буковель, але не менш гарно: 3 недорогих курорти на Львівщині, які варто відвідати

Пробій

Це один із найповноводніших водоспадів Карпат. Висота падіння води – 8 метрів, а кут нахилу – майже 45 градусів. Над водоспадом побудований міст заввишки 20 метрів, з якого можна дуже зручно милуватися красою водойми.

Пробій розташований у самому серці міста Яремче. Дорогою на яремчанський ярмарок ви обов'язково пройдете вузьким мостом, під яким гуде Пробій – чи не найповноводніший каскадний водоспад Українських Карпат.


Водоспад Пробій / Фото Guide.karpaty

Дівочі сльози

Цей водоспад розташований на річці Жонка, на захід від міста Яремче. Висота падіння води – 1,5 метра. Цей водоспад відрізняється від попереднього тим, що у спеку тут можна купатися. Однак, під потік водоспаду ставати не радимо: захочете відчути ефект джакузі, а натомість можете отримати каменем по голові.

Дорога до водоспаду починається на Вольєрному господарстві у Яремче. Шлях в обидва боки можна подолати трохи більше, ніж за годину.


Водоспад Дівочі сльози / Фото "Квадро Екстрим"

Сукільські водоспади

Це вісім неймовірно гарних водоспадів, про які знають далеко не всі, і в цьому головна їхня перевага, адже вам не доведеться стояти у черзі, аби зробити фото. Сукільські водоспади розташовані на струмках:

  • Сукіль-Плайський,
  • Сукіль-Набивківський,
  • Бережки, що на околиці села Сукіль Болехівської міськради Івано-Франківської області.

Кожен із них має свою назву. Дорога до водоспаду починається на Вольєрному господарстві у Яремче. Шлях в обидва боки можна подолати трохи більше, ніж за годину.


Сукільські водоспади / Фото "Карпати"

Козаківський водоспад

Водоспад розташований біля північно-східної околиці села Козаківка в масиві Сколівські Бескиди.
Поруч є столики для відпочинку і місток ля переходу на інший бік річки.


Козаківський водоспад / Фото "Карпати"

Пам'ятайте, що через російську агресію в Україні, на жаль, майже немає безпечних місць. Тож радимо перевіряти безпекову ситуацію у регіоні до поїздки.