Той хто складав список найкращих блокбастерів 2020 року, напевне, не бачив жодного відео на Youtube-каналі Mister Hamster. Адже на цьому каналі публікуються кліпи, на яких хом'як, на ім'я Містер Хамстер постійно зухвало втікає з в'язниці, долаючи надскладні перешкоди. Ну хіба це не кращий бойовик року?

Це цікаво Чому вам потрібен кіт: ідеальний твіттер-аккаунт, що переконає близьких завести милу тваринку

Очевидно, що людина, яка це робить, має багато вільного часу і натхнення. Але користувачі мереж у захваті від цих кумедних лабіринтів з хом'яком – перша частина стала вірусною та зібрала понад 55,5 млн переглядів.

І якщо ви не очікуєте занадто багато від хом'яків, пропонуємо переглянути ці справжні бойовики за участю Містера Хамстера, який втікає з камери через зламаний туалет та виривається з задушливих чотирьох стін в'язниці, успішно долає всі перешкоди на своєму шляху у заплутаному лабіринті.

Варто додати, що кліпи настільки чудові, що ви напевне будете переглядати їх знову і знову, чекаючи виходу наступного випуску.

Сьогоднішня розповідь обов'язково буде дуже динамічною. Містер Хамстер сидів у в'язниці. Хом'яча поліція проігнорувала його, він зламав унітаз, уникнув кількох небезпечних пасток і втік. Містер Хамстер був швидким, хоробрим і щасливим. Поліція не змогла його зловити,
– йдеться в описах до відео.

Хом'ячий лабіринт для домашніх тварин в реальному житті.

Однак свобода Містера Хамстера була недовгою, оскільки згодом йому довелося уникати загрози самозванця з відомої гри Among Us.

Милі домашні тварини хом'ячки дуже розумні! Коли самозванець, знамените зло комп'ютерної гри, кидає у в'язницю маленького хом'ячка, його старший брат кидається рятувати його! Містер Хамстер пробирається через лабіринт, уникаючи безлічі хитрих пасток! Він щасливо добирається до місця призначення, натискає на важіль і рятує маленького хом'ячка! Шахрай покараний! Розумні домашні хом'ячки замикають самозванця в його власній клітці!