30-річний тіктокер з Монреалю Lubalin став відомий завдяки тому, що співає пісні за мотивами драм, які знаходить в соціальних мережах. Мова про публікації та коментарі на будь-які теми: про масло, орендоване житло або соуси до салату.

Читайте також Напої за "Зоряними війнами": блогер готує коктейлі за популярними всесвітами

У Любаліна зараз понад 900 тисяч підписників в TikTok, його відео переглянули понад 17 мільйонів разів.

Пам'ятаєте 7 днів тому, коли у мене було 400 підписників,
– написав він в Instagram після стрімкої популярності.

Тексти пісень представлені у коментарях, на основі яких Любалін виконує вокал у своєму звичайному стилі. Варто додати, що виконання пісень у такому стилі дійсно оживляє ці переписки.

Перше відео було записане у грудні 2020 року на основі коментарів, де один користувач запитує в іншого, чи доступна ще квартира з його оголошення. Той відповідає, що так, оголошення в силі, але потім розмова набуває несподіваного повороту: перший співрозмовник просить перестати йому писати.

Друга пісня була про Керолайн, яка нібито привласнила собі чужий рецепт запіканки з брокколі.

Третє відео – це переспівування публікації однієї людини. Але і тут присутня драма. "Я не хочу зустрічати людей. Мені не потрібні нові друзі. Мені просто потрібне масло. Мас-лооооооо".

В останньому відео, яке він записав разом із Джиммі Феллоном та Елісон Брі, коментатори розповідають, який соус для салату їх улюблений. Багато хто називає блю-чіз, зроблений на основі сиру з цвіллю. І кожному з таких коментаторів жінка, на ім'я Кеті, яку озвучує Елісон Брі, з огидою відповідає: в блю-чіз – цвіль.