Дружина та мати 2 дітей, користувачка твітера з нікнеймом Miss Potkin, вирішила не прибирати вдома протягом 3-ох днів. Вона сподівалася, що хатню роботу почне виконувати її чоловік, коли помітить, що у будинку безлад. Результатами свого експерименту вона ділилася в мережі.

Читайте також Китайський суд зобов'язав чоловіка заплатити дружині за хатню роботу: набігла чимала сума

18 березня Міс Поткін опублікувала допис зі світлиною своєї кухні. Фото з купою брудного посуду вона підписала так: "2 дні тому я вирішила припинити мити посуд. Я готую обіди для всіх, і мені набридло постійно прибирати. Від тоді ця купа збільшується, і скоро у них закінчаться чашки та тарілки".

Згодом жінка розповіла, що у них закінчилися ложки та остання каструля. За її словами, на це ніхто не зважав. Чоловік Міс Поткін, якого вона називає "Ірландцем", лише один раз виніс сміття, а до розв'язання проблеми з відсутністю чистого посуду підійшов креативно.

Ірландець почав заварювати чай за допомогою силіконової ложки для відлучення дітей від грудей. В хід пішла аварійна чашка, – поділилася Міс Поткін.

Крім прибирання, жінка вирішила поки що не прати одяг. За кілька днів у її будинку з'явилися цілі купи брудних речей.


За 2 дні почав накопичуватися брудний одяг / Фото з твітера Miss Potkin

В якийсь момент жінка вже розчарувалася у своїй ідеї, тому що вона не приносила результату. У будинку закінчився туалетний папір, а у сковорідці на кухні почала псуватися сосиска, яка довго там лежала. Міс Поткін назвала її "ковбасою смерті".

Зрештою Міс Поткін побачила, що "Ірландець" вирішив щось робити. Він очистив і поскладав частину посуду до посудомийки, але так і не увімкнув її. Крім того, він купив туалетний папір та викинув "ковбасу смерті".

Кардинальні зміни сталися на 3 день. Чоловік Міс Поткін врешті увімкнув посудомийку та поприбирав у будинку.

На четвертий день свого експерименту жінка написала: "Ми зробили це. Але більше я на таке не піду".

Користувачі мережі неоднозначно сприйняли дії Міс Поткін. Дехто схвалював та підтримував її, але було багато коментаторів, які засуджували жінку за те, що вона не слідкує за будинком. Вона відповіла на негатив і пояснила, що хотіла трішки провчити членів своєї родини, щоб вони почули і зрозуміли її.

У вас буде багато хороших і поганих днів. Але людям не подобається, коли їхні старання сприймають як належне. Особливо, коли це роблять ті, кого вони люблять найбільше,
– підсумувала Міс Поткін.