Влаштувати цей аукціон вирішили онучки Аль Капоне. Одна із них, 77-річна Даян, розповіла, що вони розпродають речі дідуся, аби зробити його образ більш "людяним" та показати його з кращого боку.

Це цікаво Вікові обмеження для гемблерів: зі скількох років можна грати в казино у різних країнах

Особливо цікавим у цьому плані їй видається лист, який Аль Капоне написав своєму синові Сонні, коли відбував ув'язнення в Алькатрасі. Його вартість оцінюють у 25 – 50 тисяч доларів (658 тисяч – 1,3 мільйона гривень).

Це настільки прекрасний лист. Це не слова чи ідеї безжалісного гангстера, це слова люблячого батька,
– розповіла Даян Капоне.


Лист Аль Капоне до сина Сонні / Фото Sheldon Carpenter

Але це не єдиний лот аукціону, який вартує уваги. Тут можна знайти та придбати платиновий годинник з діамантами Patek Philippe, також оцінений у 25 – 50 тисяч доларів (658 тисяч – 1,3 мільйона гривень), улюблений пістолет Аль Капоне Colt 45-го калібру з прогнозованою вартістю 100 – 150 тисяч доларів (2,6 – 3,9 мільйона гривень) та ще багато іншого.


Colt 45-го калібру, що належав Аль Капоне / Фото Sheldon Carpenter


Платиновий годинник Patek Philippe з ініціалами Аль Капоне / Фото аукціону Witherell's

За даними аукціонного будинку Witherell's Auction House, для участі в аукціоні зареєструвалися близько 1000 учасників з усіх штатів США та ще 11 країн. "Найбільший інтерес викликають предмети, які вважають синонімами образу гангстера – це зброя та прикраси", – поділився директор з постачання аукціону Браян Вітерелл.

До теми Майже мільйон доларів: колекцію малюнків Мухаммеда Алі продали за шалену суму