Чоловік розповів, що інші люди хочуть наслідувати його приклад.

Дивіться також Японець аж рік носив гігантську маску птаха: кумедні кадри й неочікувана причина

Відомо, що Токо витратив 2 мільйони єн (тобто 15 000 доларів), на костюм коллі в людський зріст. У своєму останньому відеоролику на ютубі Токо з гордістю продемонстрував своє перше інтерв'ю в образі тварини іспанському міжнародному інформаційному агентству EFE.

Із самого дитинства я хотів змін. Коли я одягаю костюм, я почуваюся щасливим, тому що мої мрії збуваються,
– сказав японець.

Він також розповів про позитивні відгуки, зокрема від людей, які хотіли б повторити те, що він зробив.

"Я отримував найрізноманітніші повідомлення, серед них були й позитивні. Деякі люди говорили, що хочуть повторити те, що зробив я. Це дозволило мені побачити, що є й інші люди, подібні до мене", – зазначив Токо.


Токо витратив 15 000 доларів на костюм коллі / Фото The Mirror

Чому чоловік вирішив "перетворитися" на тварину

Токо розповів, що завжди мріяв стати твариною. Саме тому він кілька разів на місяць вбирається в костюм собаки, щоб втілити свої фантазії в життя. Японець вдячний талановитій костюмерній компанії, яка допомагає йому в цьому.

Він придбав костюм, який мав людський зріст, в агентства, що спеціалізується на створенні скульптур і манекенів для фільмів. Співробітники компанії витратили 40 днів на виготовлення реалістичного костюма, оскільки Токо постійно вносив зміни, прагнучи зробити його ідеальним.

"Коли мої друзі та сім'я дізналися, що я став твариною, вони були дуже здивовані", – зізнався чоловік.

Раніше ми писали, що чоловік "став собакою" за 15 тисяч доларів. Японець Токо повністю намагається відповідати стилю життя домашнього вихованця. Чоловік у костюмі собаки перевертається на спину, щоб йому почухали живіт, гуляє на повідку, імітуючи ходьбу коллі, а також їсть штучний корм.