Відео було зняте ще у 2022 році – під час інтерв'ю для німецького телеканалу RTL. Втім, дозвіл на використання відео Токо отримав лише зараз, наприкінці липня 2023-го.

Читайте також Восьминіг викрав у дайвера камеру GoPro і не хотів віддавати: момент потрапив на відео

"Хотів бути твариною і став коллі"

Токо веде свій ютуб-канал з 2022 року. Тоді японська компанія Zeppet, яка створює костюми для телевізійної реклами та фільмів, за 40 днів виготовила для нього костюм собаки.

Мене звати Токо, я хотів бути твариною і став коллі. Я покажу вам незвичайні відео,
– мовиться в описі на ютубі "людини-собаки".

У відео, які Токо там публікує, він демонструє, зокрема, свої прогулянки на повідку, знайомство з іншими собаками у парку, виконання трюків в обмін на корм.

Перше відео Токо, який наразі не готовий розкрити свою особу, за понад рік зібрало понад 3 мільйони переглядів, стільки ж переглядів за тиждень зібрав і його найновіший ролик. При цьому, поки що на цій платформі у Токо є тільки 36,4 тисячі підписників, а інші відео – менш популярні.

Перша публічна прогулянка Токо під час інтерв'ю для RTL: дивіться відео

Токо не розкриває справжнього обличчя

Токо стверджує, що з дитинства хотів бути твариною і думав про це, відколи себе пам'ятає. У травні 2022 року він розповів Daily Mail, що друзі не знають про його "собаче альтер его", цей секрет він відкрив лише одній людині.

Не хочу, аби люди знали про моє захоплення. Особливо ті, з ким я працюю. Їм дивно, що я хочу бути собакою. Тому я й не можу показати справжнє обличчя,
– пояснив чоловік.

Вже через кілька місяців Токо сказав у коментарі The Mirror, що його друзі та родина були дуже здивовані, дізнавшись, що кілька разів на місяць він переодягається у коллі. Тож він рідко розповідає про це новим людям – не хоче, аби його вважали диваком.