Dinosaur Game – браузерна гра, доступна у Google Chrome з 2014 року. У стандартній версії динозавр проходить своєрідну смугу перешкод, перестрибуючи через кактуси та ухиляючись від птахів. Проте зараз користувачі можуть перенести його на Олімпійські ігри-2020.

Це цікаво Не слотами єдиними: цікаві та незвичні азартні ігри з усього світу

Як увімкнути Dinosaur Game, присвячену Олімпіаді

Насамперед необхідно відкрити стандартну версію гру, ввівши в адресний рядок текст chrome://dino. Це можна зробити навіть без доступу до інтернету в комп'ютерній та мобільній версії браузера Google Chrome. Після цього з'явиться стартовий екран гри.


Початок гри / Скриншот

Щоб почати гру, потрібно натиснути пробіл у комп'ютерній версії чи натиснути на динозавра в мобільній. Коли динозавр побіжить, необхідно буде перестрибнути кілька кактусів за допомогою пробілу. Але коли на екрані з'явиться олімпійський факел, перестрибувати його не потрібно – треба бігти прямо на нього.


Щоб опинитися на Олімпійських іграх потрібно зіткнутися з факелом / Скриншот

Динозавр одразу ж перенесеться на Олімпійські змагання. Вид спорту обирається випадковим чином. Це може бути плавання, верхова їзда, серфінг та інше. Механіка гри при цьому не змінюється – динозаврові так само потрібно стрибати та пригинатися, аби оминути перешкоди.


Різні види спорту в Dinosaur Game / Скриншоти

Після зіткнення з перешкодою продовжиться те саме випробування. Аби змінити вид спорту потрібно оновити сторінку або ще раз ввести chrome://dino у адресний рядок та знову зіткнутися з факелом.

Дивіться також Відкриття Олімпіади-2020 у Токіо пройшло під музику з японських відеоігор