І щоб ваші вихідні не були з розряду "нічого особливого", і не перетворилися на дні лежання на дивані чи хатніх обов'язків, 24 Канал пропонує провести їх цікаво і незабутньо.

Дивіться також У Києві оприлюднили список небезпечних пляжів: яка альтернатива

Ви готові? Почнімо! Перше і головне правило файних вихідних – забудьте про роботу. Намагайтеся максимально переключитися від робочих завдань та відпочити. Вихідні як і життя – надто короткі, щоб витрачати їх на марудні та нецікаві справи. Якщо ж без прибирання ніяк, то поділіть обов'язки всередині родини та зробіть все зранку у суботу, щоб потім всі інші дні були вільними.

Чим зайнятися на вихідних

  1. Зробіть щось таке, чого не робили раніше, але хотіли давно зробити (це може бути що завгодно – від роуп-джампінгу до насолоди ванною з піною та ароматичними маслами).
  2. Покататися на роликах, лижах чи скейті, постріляти в тирі чи пограти у пейнтбол. Екстремальність – гарантія незабутності та появи гормонів радості та адреналіну у рутинне життя.


На вихідних можна покататися на роликах / Фото Pinterest

  1. Влаштувати свято для своєї внутрішньої дитини. Ви давно не були у парку розваг чи цирку? Дозвольте собі побути дитиною і від душі повеселитися.
  2. Змініть локацію (інше місто = інше життя). Вражень буде більше, якщо поїздка буде спонтанною. В іншому місті завжди є що подивитися, і як провести час на ваш смак і розсуд.
  3. Вкладення у себе – це найцінніші вкладення. Відвідайте тренінг, вишкіл, фестиваль, семінар чи міні-курс для душі або тіла. Курси фотографа, фестиваль молекулярної кухні, боді-арт, курси бізнесу чи фізіономіки. Все що завгодно.
  4. Романтичне побачення для коханої чи коханого.


Влаштуйте побачення-сюрприз / Фото Pinterest

  1. Театр, виставка, концерт, балет, опера та інші мистецькі штучки. Головне обрати свій вид та стиль.
  2. Відпочинок на природі. Це може бути пікнік з друзями чи коханою людиною.
  3. Спорт. Він допоможе відновити внутрішній баланс та рівновагу.
  4. Фотосесія, похід до візажиста чи перукарню. Любіть себе, бо ви того варті!


Любіть себе не лише у вихідні, але й завжди / Фото Pinterest