3-поверховий особняк у стилі англійської королеви Анни розташований у Пітсбурзі, що у штаті Пенсильванія, США. Вигляд будинку теперішній власник вирішив зберегти. Тому він лише трішки освіжив фарбу та додав зелених насаджень.

Читайте також Номер за 170 доларів: готель з фільму "День бабака" можна забронювати через Airbnb – фото

Кріс Роуен оголосив, що двері будинку відчинені для відвідувачів. У вартість проживання входитиме ночівля та сніданок. Але тут можна не лише пожити, а й відсвяткувати весілля чи провести інший захід. Крім того, власник організовуватиме екскурсії з гідом для шанувальників трилеру "Мовчання ягнят".

Я з гордістю повідомляю, що будинок Буффало Біла відчинений для жертв. Тобто для громадськості,
– пожартував Кріс Роуен.

У майбутньому Кріс Роуен планує створити в особняку копію "майстерні" Буффало Біла та інтерактивний музей. Крім того, на території він побудує басейн для відвідувачів.

Як виглядає будинок з "Мовчання ягнят"

Про фільм

"Мовчання ягнят" – це американський психологічний трилер 1991 року, знятий за мотивами однойменного роману Томаса Гарріса. У фільмі розповідається історія психопата, який викрадав та вбивав молодих жінок. Розслідувати цю серію вбивств доручають агентці ФБР Кларисі Стерлінг, яка звертається за допомогою до доктора психіатрії, а за сумісництвом маніяка-канібала, Ганнібала Лектора.