Новий рекорд встановили менше ніж за місяць

Анонімний покупець віддав за нього 2 мільйони доларів (53,6 мільйона гривень). Тепер ця гра стала найдорожчою в історії, посунувши на друге місце Super Mario 64, яку 11 липня продали на аукціоні Heritage Auctions за 1,56 мільйона доларів (41,8 мільйона гривень).

Це цікаво Не слотами єдиними: цікаві та незвичні азартні ігри з усього світу

Особливої цінності проданій копії додало те, що картридж був нерозпакований. "Гра 1985 року, створена для оригінальної консолі Nintendo, так і не була відкрита. Це велика рідкість для старих відеоігор", – поділився один із засновників аукціону Rally Роб Петроццо.

За його словами, попит на вінтажні відеоігри дуже виріс за останні кілька років, тому можна сказати, що цей ринок лише зароджується. Йому пророкують велике майбутнє та ще більші суми продажів, хоча інвесторів і досі дещо лякає нова галузь.

Його думку доводить і те, як швидко ростуть рекорди. Всього рік тому найдорожчою грою в історії була інша копія Super Mario Bros., продана за 140 тисяч доларів (3,7 мільйона гривень), а сьогодні цю суму перевершили майже у 18 разів.

Super Mario Bros.

Super Mario Bros. – відеогра у жанрі платформера, випущена компанією Nintendo у 1985 році. Вона зазнала шаленого успіху та зробила Маріо одним із найвпізнаваніших персонажів у світі. Крім того, Super Mario Bros. занесена до Книги рекордів Гіннеса як найпродаваніша гра в історії.

За сюжетом Маріо або його брат Луїджі вирушає у подорож Грибним Королівством, щоб врятувати принцесу Піч від головного зловмисника Боузера, який заточив її у своєму замку.