Французький художник та ілюстратор Бенуа Лапрай вирішив пофантазувати та створив візуалізації пам'ятників популярним персонажам на паризьких вулицях. Результат вражає своєю реалістичністю. Якби ви справді побачили таку скульптуру у місті, то навіть і не зауважили б, що тут щось не так.

Читайте також У Детройті завершили бронзову статую Робокопа, на створення якої пішло 10 років

Ідея проєкту виникла у художника, коли він переїхав до Парижу у 2014 році. Надихнувсь тамтешніми пам'ятниками, він подумав, що було б цікаво створити своєрідний музей просто неба, щоб вшанувати героїв сучасної попкультури та підкреслити їхню важливість у нашому житті.

"Мільярдер-месник" – Бетмен

"Війська імперії" – Штурмовики з "Зоряних воєн"

"Сірий паломник" – Гендальф

"Амазонська принцеса" – Диво-жінка

"Добрий Огр та його супутник" – Шрек та Віслюк

Обирати героїв було непросто, оскільки знакових персонажів попкультури є дуже багато. Усі вони заслуговують бути учасниками цього проєкту,
– розповів Бенуа Лапрай.

Художник шукав ідеї, прогулюючись Парижем. Коли Бенуа знаходив нове місце, яке його надихало, він фотографував його. А вже потім розпочиналася клопітка праця у програмах для візуалізації та фоторедакторах. Чоловік намагався влучно підбирати героїв до конкретних місць, які б пасували саме їм. Крім того, він додавав на фото ще й допоміжні елементи, аби готова картинка розповідала цілу історію.

"Слуга принцеси" – Лінк з відеогри The Legend of Zelda

"Лорд імперії" – Дарт Вейдер

"Злий чоловік" – Галк

"Пожирач піци" – Черепашка-Ніндзя

"Воїн лісового клану" – Аватар

"Пара з мультфільму" – Джессіка Реббіт і Кролик Роджер

Бенуа Лапрай розповів, що створення однієї світлини може займати кілька тижнів, адже це доволі складний процес. До кінцевого результату зображення проходить багато етапів: пошук місця, зйомка, проявлення та сканування плівки, створення студійних знімків мініатюр, їх моделювання, текстурування та інтеграція у фотографію. Над усіма цими процесами художник працює разом зі своєю командою.

"Кишеньковий монстр та його тренер" – Еш і Пікачу